RSS
instrukcja korzystania  |  mapa serwisu  |  statystyki  |  redakcja  |   A A A K
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIPPrzeglądanie strony podmiotowej Gminnego Przedszkola

Do nawigacji po serwisie BIP służy Menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Aby przejść do interesującej Cię strony wybierz z Menu odpowiedni dział.
U dołu każdej strony znajduje się metryczka zawierająca informacje z datą i autorem dokumentu, datą publikacji, osobą publikującą oraz liczbą odsłon tego dokumentu. Znajduje się tam również odnośnik do wersji archiwalnych przeglądanego dokumentu oraz funkcji wydruku danej strony.

Dostosowanie wyświetlania stron

Istnieje możliwość dostosowanie wielkości czcionki z jaką dokument jest wyświetlany w przeglądarce. Zmiana wielkości czcionki odbywa się poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony znajdującej się w nagłówku strony.

Wyszukiwanie informacji

Do przeszukiwania serwisu BIP służy okno wyszukiwania umieszczone w nagłówku serwisu z lewej strony. W okno wyszukiwarki należy wpisać poszukiwaną frazę i nacisnąć klawisz enter lub przycisk z prawej strony okna wyszukiwania.

Link do portalu bip.gov.pl

Pod głównym menu umieszczony jest link do portalu Biuletynu Informacji Publicznej o adresie http://www.bip.gov.pl w postaci logo.

Niektóre dokumenty udostępnione na stronie podmiotowej zapisane są w postaci plików o rozszerzeniu pdf. W celu ich odczytania na komputerze powinien być zainstalowany program Acrobat Reader .

Ten darmowy program dostępny w internecie i można go ściągnąć z tej strony:

http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep.htmlOpublikował: Ireneusz Hryniewicz
Publikacja dnia: 29.01.2011
Podpisał: Ireneusz Hryniewicz
Dokument z dnia: 23.01.2011
Dokument oglądany razy: 2 662